Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Delay 48000

delay48000

Firmamız tarafından 2004 yılından itibaren Almanya'dan ithal edilen delay 48000 sprey ülkemizde bir çok erkek tarfından kullanılan bir spreydir.İçeriği tamamen bitkisel olan bu sprey hem çok etkili hemde insan sağlığına her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Delay 48000 Kullanımı

Delay 48000 İlişkiden 20-30 dakika önce penisin kafa kısmına yakın bölgeye 3-4 fıs olacak şekilde uygulanır. Sonrasıda parmaklarla biraz masaj gibi deriye yedirilir. Penisin ereksiyon halinde olup olmaması önemli değil. Yani penis inik yada kalkıken sprey sıkılabilir. Aradan 20 dakika sonra etkisini hissedersiniz. Sonra penis yıkanabilir çünkü oral seks yapacaklar açısından bu önemli. Gece boyunca bir daha sıkmanıza gerek yok.  Az bir uygulama yeterli olur. Çok sıkarsam çok etkili olur diye bir kural yok.

Saklanması; kesinlikle sıcak yerde saklamayın. Genellikle bazı erkekler araçlarının torpido gözünde saklıyor. Çok sıcak olan böyle yerlerde ürün etkisini kaybedebilir. Buz dolabında da saklamayın. Normal oda sıcaklığında saklanması uygundur.