Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Stag 9000

Stag 9000 Almanya'dan ithal bir sprey markasıdır. Özelikle ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen sprey markalarından bir tanesidir.Stag 9000 bir çok internet sitesinde satıldığı gibi bir çok eczanede'de satılan bir spreydir.Fakat ürünün çok kaliteli ve çok tercih edilmesinden dolayı bir çok sahteside mevcuttur.Malesef özelikle son yıllarda sosyal medyanın artması ile birlikte bir çok platformda sahte staglar'da satılmaktadır.Bu konuda son derece seçici ve dikkat etmenizi önerebiliriz.Çünkü bu tür sahte ürünler doğrudan sağlığınızı tehtit etmektedir.

Stag 9000'nin sahte olup olmadığını öncelikle fiyatından anlayabilirsiniz?

49 tl'den daha düşük satılan stag 9000 spreylerini almanızı tavsiye etmiyoruz.Çünkü orjinal stag 9000 her yerde ve her bayide 49 tl'den satılmaktadır.Bir çok görsel ve yazılı medyada 4 tanesi 50 tl gibi ürünleri kesinlikle almayın.Tavsiyemiz güvenilir bir siteden yada mümkünse satış yeri olan bir mağazadan satın alabilirsiniz.Bunun dışında sahte olan bir stag spreyini anlamanız oldukça zor olacaktır.

Firmamız 20 yıldan beri stag 9000 Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.Tüm Türkiye'nin her yerine kargo ile kapıda nakit yada kredi kartı ile ödemeli olarak göndermekteyiz.